Paranoik Village, 1984

ID: 5758

Proweniencja

44,7 x 60,5 cm w św. p-p. (arkusz)

akwaforta kolorowana/papier Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Datowanie

1984

oznaczenie egzemplarza l. d.: "50/300" (ołówkiem)