Torreador i motyle, 1972

ID: 5420

Proweniencja

Galeria Sztuki, Paryż

75 x 53 cm w św. p-p.

litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Dalí S., Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", nr referencyjny: 1358.

Datowanie

1972

oznaczenie egzemplarza l. d.: "132/250" (ołówkiem)