Antiphysie, z cyklu: Zabawne sny Pantagruela

ID: 6997

7 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

76 x 54 cm (arkusz)

litografia czarno-biała

oznaczenie egzemplarza l.d.: "8/50" (ołówkiem)

Wydane przez:

Jacques Carpentier (Editions Celami), Genewa

Druk:

Atelier Grapholith, Paryż

Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", Monachium, Nowy York.