Antiphysie, z cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 6997
76 x 54 cm (arkusz)
litografia czarno-biała
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
oznaczenie egzemplarza l.d.: "8/50" (ołówkiem)
Wydane przez:
Jacques Carpentier (Editions Celami), Genewa
Druk:
Atelier Grapholith, Paryż
Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", Monachium, Nowy York.