Bez tytułu, 1999

ID: 6828

45 000 zł

Proweniencja

55,7 x 41,5 cm

akwarela/papier

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany l. d.: "Jerzy Duda G. / 997/1999."

Datowanie

1999