Eliasz i Rydwan, 1975

ID: 6655

Proweniencja

kolekcja prywatna, Francja

56 x 77 cm (arkusz, krawędzie rwane)

akwaforta ręcznie podkolorowana, złoty pyłek/japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Datowanie

1975

oznaczenie egzemplarza l. d.: "152/250" (ołówkiem);
na odwrocie nalepka Bilderhaus Wild