Erebus, 1982

ID: 6501

Proweniencja

34,5 x 24,5 x 12,5 cm

szkło, podstawa drewniana, metalowe uchwyty

Sygnatura

sygn. p. d.: "Vasarely"

Datowanie

1982

na podstawie od spodu naklejka firmy Rosenthal z informacjami o obiekcie i oznaczeniem egzemplarza: "LIMITIERTE KUNSTREIHEN Rosenthal / studio-line / GERMANY/ Jahresobjekt in Glas 1982 / Vasarely 2000/631 / Vasarely"

Obiekt przestrzenny o numerze 2000/922 wystawiany:
"Nowoczesne wzornictwo i grafika: wybór obiektów i grafik z powojennej Europy w British Museum", The British Museum, Londyn, 12 listopada 2016 - 22 stycznia 2017.