Euterpe, 1971

ID: 6921

Proweniencja

kolekcja prywatna, Francja

49,8 x 57,7 cm (arkusz)

akwaforta ręcznie podkolorowana, sucha igła, złoty pyłek/papier Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Datowanie

1971

oznaczenie egz. l. d.: "57/145" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona l. d.: "DALI / 1971" z koroną i krzyżem;

znak wodny l. d.: "ARCHES"

Michler/Löpsinger 511