Jeźdźcy Apokalipsy

ID: 6919

Proweniencja

kolekcja prywatna, Francja

67 x 85,5 cm w św. p-p. (arkusz)

sucha igła, litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

sygn. i dat. z płyty w kompozycji p. g.: "Dali / 1970";

oznaczenie egzemplarza l. d.: "148/197 …"(ołówkiem)

Michler/Löpsinger 506; Field 70-9