Kompozycja abstrakcyjna

ID: 6899

1 500 zł

Proweniencja

19,5 x 14,8 cm

Sygnatura

sygn. p. d.: "W. Damasiewicz" (tuszem)

Stan zachowania: niewielkie ubytki papieru