Rycerz rzymski, z cyklu: Boska Komedia (Czyściec)

ID: 5734

Proweniencja

kolekcja prywatna Polska

24,8 x 20 cm

ceramika glazurowana

Sygnatura

sygn. i dat. w płycie ceramicznej p. g.: "Dali / 1971"; sygn. w kompozycji w płycie ceramicznej u dołu: "Dali"

Wydane przez:

Les Heures Claires, Paryż, Francja

Dzieło pochodzi z limitowanej edycji 490 egzemplarzy, wykonane w dziesięciu kolorach, według oryginalnej pracy namalowanej w 1971 roku.

Do pracy dołączona kopia certyfikatu w języku francuskim.

oznaczenie egzemplarza p. d.: "CLVIII/XD"