Twarz, 2001

ID: 6832

Proweniencja

39 x 29,5 cm (arkusz)

tusz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. u dołu: "M. Abakanowicz 2001" (ołówkiem)

Datowanie

2001

na odwrocie oznaczenia: "115506 KA 14541" (ołówkiem)