Kałuża, 1986

ID: 6545

Proweniencja

75 x 90 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. monogramem wiązanym p. d.: "WD"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "WITOLD / DAMASIEWICZ / OL. 1986 75 ‧ 90 / „KAŁUŻA 3”

Datowanie

1986