Obraz 2929 (Lubrza - Mazurek a lá Major), 2004

ID: 5706

Proweniencja

dar artysty

70 x 80 cm

olej/płyta

Sygnatura

sygn., dat. i opisany l. d.: "DUDA GRACZ·2929/04·"

Datowanie

2004

Do pracy dołączony został certyfikat autentyczności podpisany przez spadkobierczynię Agatę Dudę-Gracz wraz z pieczęcią archiwum Jerzego Dudy-Gracza.

na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy oraz oznaczenia: "128; OX; DUDA GRACZ / TYTUŁ OBRAZ 2929 ( LUBRZA / - Mazurek a lá Major) / TECHNIKA olej / WYMIARY 70 x 80 ROK 2004 / UWAGI"