Poczta, 1974

ID: 5708

Proweniencja

kolekcja prywatna, Częstochowa

30,5 x 17,6 cm

technika mieszana (tusz, akwarela, kolaż)/papier

Sygnatura

sygn. i dat. u dołu: "J. Duda Gracz / 1974" (tuszem)

Datowanie

1974