ID: 6128

Proweniencja

dar artysty

7,5 x 14 cm w św. p-p.

tusz, długopis?/papier

Datowanie

2002

autorsko opisany u dołu na odrębnej kartce: "OBRAZ 2722 (Staropole - Mazurek No 35 Op 56 No 3) / ol. pł. 70 x 160 cm."

- rysunek ze szkicownika Jerzego Dudy-Gracza (długopisem);

- odręczny napis:  "Front: szkic do obrazu z cyklu ,,Chopinowi - Duda Gracz” / Na odwrociu: miniatura ze szkicownika Jerzego Dudy-Gracza";

- reprodukcja Obrazu 2772;

- pieczęć: "ARCHIWUM KOLEKCJI / JERZEGO DUDY - GRACZA"

Do pracy dołączony został certyfikat autentyczności podpisany przez spadkobierczynię Agatę Dudę-Gracz wraz z pieczęcią archiwum Jerzego Dudy-Gracza.