Szkic do obrazu 2864 / Dźwiersztyny (Wrzesień) - Mazurek B-dur bez Op., z cyklu: Chopinowi - Duda Gracz

ID: 6826

Proweniencja

z kolekcji rodziny artysty

7 x 10,5 cm w św. p-p.

tusz/papier

autorsko opisany u dołu na odrębnej kartce: "2864 (Dźwiersztyny - Wrzesień) olej . pł. 39 x 53";

- odręczny napis: "Szkic do obrazu z cyklu „Chopinowi - Duda Gracz” "

- reprodukcja obrazu 2864

- pieczęć: "ARCHIWUM KOLEKCJI / JERZEGO DUDY-GRACZA"