Chaty w zimowym pejzażu, 1982

ID: 6077

20 000 zł

Proweniencja

46 x 58 cm w św. p-p.

pastel/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Wiktor Zin / 82"

Datowanie

1982