Ogrójec przy kościele św. Barbary w Krakowie, 1923

ID: 6051

2 000 zł

Proweniencja

30 x 45 cm

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "St. Fabijański 1923."

Datowanie

1923