Gniazdo bocianie, 1916

ID: 6027

18 000 zł

Proweniencja

21,5 x 18 cm w św. p-p.

olej/dykta?

Sygnatura

sygn. l. d.: "Henryk Szczyglińki"

Datowanie

1916

- opisany (częściowo czytelnie): "Bocianie / 1916 r / Henryk Szczygliński";

- nalepka ręcznie wypełniona (częściowo czytelna): "Autor Szczygliński-Henryk / Gniazdo bocianie Rodzaj dzieła olejny / Data nadesłania 27/V 1916";

- nalepka z odręcznym napisem: "Henryk Szczygliński";

- fragmenty nalepek z odręcznymi napisami (nieczytelne)