Krakowiak z fajką, 1901

ID: 6045

2 500 zł

Proweniencja

28 x 16 cm w św. p-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Juliusz Holzmüller / Kraków 1901"

Datowanie

1901