Głowa mężczyzny

ID: 6003

15 000 zł

Proweniencja

41,5 x 28,5 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dedykacja u dołu (częściowo czytelna): "Kochanemu … /… Wlastimil"

Stan zachowania: niewielki ubytek tektury