Architektura sakralna

ID: 5678

Proweniencja

20,5 x 14 cm w św. p-p.

gwasz, akwarela/papier

opisany autorsko u dołu: "POSZWANIKWIESROSYTASEŁO" [?]; na odwrocie: okrągła pieczątka z napisem w otoku (częściowo czytelna): "PAMIĄTKA Z KRYNICY NIKIFOR MALARZ; - prostokątna pieczątka z napisem (częściowo czytelna): "NIKIFOR ARTYSTA / KRYNICA – "WIEŚ"; napis: "500 ZŁ"