Cyganka, 1935

ID: 5992

Proweniencja

58 x 48,5 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. g.: "G. Mendoly / - 935 -"

Datowanie

1935

Stan zachowania: niewielkie krakelury