Dar Pomorza, 1955

ID: 6215

Proweniencja

33,5 x 23 cm w św. p-p.

olej/płyta

Sygnatura

sygn. p. d.: "E. Dzierżencki"

opisany na odwrocie: "Gdynia 9 - IV - 55 - / Eug Dzierżencki"