Dola, 1921

ID: 5634

Proweniencja

37 x 60 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Wlastimil Hofman / 1921"

Datowanie

1921

na odwrocie: stempel (kartusz z kotwicą i kaduceuszem) francuskiej firmy z artykułami malarskimi Lefranc&Cie (?); owalny stempel krakowskiego zakładu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz; oznaczenie: "20"; napis: R / „Dola”