Kazimierz

ID: 6611

Proweniencja

78,5 x 58,5 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: "ARTUR MARKOWICZ"

Stan zachowania: drobne odpryski warstwy malarskiej