Kazimierz
Markowicz Artur (1872-1934)
ID: 6611
78,5 x 58,5 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "ARTUR MARKOWICZ"
Stan zachowania: drobne odpryski warstwy malarskiej
Proweniencja