Kobieta we wnętrzu, 1968

ID: 5680

Proweniencja

ze zbiorów Tadeusza Litawińskiego; kolekcja prywatna, Kraków

20,7 x 15,7 cm w świetle ramy

olej, technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Woj. Fleck"

Datowanie

1968

na odwrocie nalepka: "Ze zbioru Tadeusza Litawińskiego / Wojciech FLECK ur. w Warszawie 1903 r. / Uczeń prof. prof. [sic!] K. Tychego i W. Skoczylasa / na ASP w Warszawie. / Szkic, olej na papierze, rozm. 21 x 16. / sygn. Woj. Fleck 1968. / nr. inw. 481" (pismem maszynowym) oraz poniżej: "T. Litawiński" (długopisem)