Łosie

ID: 6647

Proweniencja

17 x 24 cm w św. p-p.

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i opisany l. d.: "JFałat / Polesie"

- Malinowski J., "Julian Fałat", Krajowa Agencja Wydawnicza, Warszawa 1987;

- Dzierżanowska D., "Julian Fałat [1853-1929]", „Ludzie, czasy, dzieła”, t. 13, Warszawa 2006;

- Treter M., "Fałat", [w:] „Sztuki Piękne. Miesięcznik poświęcony architekturze, rzeźbie,  malarstwu, grafice i zdobnictwu”, r. 2, Wydawnictwo Polskiego Instytutu Sztuk Pięknych, nakład Drukarni Narodowej w Krakowie, Kraków 1925-1926.