Para kuracjuszy na tle miasta, ok. 1960

ID: 6702

Proweniencja

kolekcja prywatna, Austria

15 x 20,5 cm

kredka/papier

Datowanie

ok. 1960

napis u dołu: "ZDROWA WIESPANE POWIATSEEO";

- napis: "500 ZŁ";

- dwukrotnie pieczątka prostokątna: "NIKIFOR - MALARZ / KRYNICA";

- pieczątki zgody na wywóz za granicę (częściowo czytelne)