Pejzaż architektoniczny, 1973

ID: 6221

Proweniencja

47,5 x 67,5 cm w św. p-p.

gwasz, tempera/papier

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: F. "Hayder 73"

Datowanie

1973

Stan zachowania: delikatne pofalowania papieru