Pejzaż marynistyczny, 1921

ID: 6065

Proweniencja

39,5 x 35 cm w świetle ramy

gwasz/tektura fakturowana

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "S Jaxa / 1921"

Datowanie

1921

Stan zachowania: miejscowe uszkodzenie tektury