Plakat II Wystawy Towarzystwa Artystów Polskich „Sztuka”, 1898

ID: 6213

Proweniencja

ok. 62,5 x 90 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty l. g.: "A"

Datowanie

1898

napis prawy bok: "LIT. A. PRUSZYŃSKI, KRAKÓW." (drukiem)