Portret mężczyzny, 1939

ID: 5658

Proweniencja

70 x 50 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. i dat. p. g.: "Wlastimil / Hofman / 1939"

Datowanie

1939

Stan zachowania:

drobne ubytki i pęknięcia warstwy malarskiej