Portret mężczyzny, ok. 1960

ID: 6700

Proweniencja

kolekcja prywatna, Austria

14 x 10,5 cm

kredka/papier

Datowanie

ok. 1960

- napis: "ZCWYRWSIPANE / SEŁO / 100 ZŁ";

- okrągła pieczątka z napisem w otoku (częściowo czytelna): "NIKIFOR MATEJKO / ARTYSTA MALARZ";

- pieczątki zgody na wywóz za granicę (częściowo czytelne)