Słoneczniki, 1911

ID: 6005

Proweniencja

19,5 x 27,5 cm w św. p-p.

olej/tektura

Sygnatura

sygn., dat. i opisany p. d. (częściowo czytelnie): "… / ST. CZAJKOWSKI 1911"

Datowanie

1911