Strumyk, 1922

ID: 6035

Proweniencja

39 x 27,5 cm

tempera/tektura fakturowana

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "S Jaxa / 1922"

Datowanie

1922

- autorska pieczęć z informacjami o pracy: "Tytuł Strumyk / Rozmiary 40 x 27 1/2 Cena 15000 / SOTER JAXA MAŁACHOWSKI / Adres / KRAKÓW, ul. Wolska 32.";

- nalepka Związku Powszechnego Artystów Polskich w Krakowie: "ZWIĄZEK POWSZ. ARTYSTÓW POLSKICH / W KRAKOWIE. / Data przyjęcia 10/V 1922. / Autor Jaxa-Małachowski S. / Tytuł "Strumyk." / Rodzaj temp.  Rozmiar / Cena 1500 mar. / Nr. 3649."