Studnia, 1991

ID: 5682

Proweniencja

83,8 x 59,7 cm w św. p-p.

pastel/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Wiktor Zin"

Datowanie

1991

Stan zachowania:

niewielkie zagięcie papieru

autorsko opisany poniżej sygnatury: "Na pamiątkę świetnej / i wspaniałej współpracy / z moim cudownym przyjacielem / z wyrazami szacunku !!!... / Zbigniewie dziękuję / 91."