Szkic postaci (głowa)

ID: 5023

Proweniencja

19 x 18,2 cm w św. p-p.

kredka/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J Malczewski"

na odwrocie okrągła pieczęć z napisem w otoku: "ZE ZBIORÓW MARJI MALCZEWSKIEJ"