Zimowy pejzaż leśny

ID: 6075

Proweniencja

33,5 x 48 cm w świetle ramy

olej/płyta

Sygnatura

sygn. l. d.: "WIKTOR KORECKI"

na odwrocie oprawy pieczęć zakładu ramiarskiego